Kontakt

Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych. Moduł: Naruszenia ochrony danych

Current Status
Not Enrolled
Cena
80 zł
Zacznij tutaj:

Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych. Moduł: Naruszenia ochrony danych osobowych, przeznaczone jest dla osób, które przeszły podstawowe szkolenie dla osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych i okresowo pragną poszerzyć wiedzę z wąskiego zakresu. Kurs jest krótki i intensywny, co pozwala w szybki sposób zaktualizować i usystematyzować wiedzę dotyczącą wybranego zagadnienia.

Przygotowany przez nas materiał szkoleniowy składa się z filmów instruktażowych oraz treści dydaktycznej znajdującej się w poszczególnych zakładkach szkolenia.

Szkolenie zakończone jest testem wielokrotnego wyboru. Już 80% poprawnych odpowiedzi stanowi podstawę do zaliczenia testu. Po zdanym teście generowany jest pełnoprawny certyfikat o ukończeniu szkolenia.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA:

Lekcja 1: Naruszenie ochrony danych osobowych – definicja.

Lekcja 2: Przyczyny naruszeń ochrony danych osobowych.

Lekcja 3: Prawidłowe rozpoznawanie naruszeń ochrony danych osobowych.

Lekcja 4: Zgłaszanie incydentów związanych z bezpieczeństwem danych osobowych. 

Lekcja 5: Obowiązki Administratora w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

 

Czas trwania szkolenia: 15 – 20 min.

Zapraszamy do kontaktu

Informujemy, że :
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Armatowska Artbeat Group, ul. Księżycowa 6, 83-010 Straszyn, NIP: 554 263 41 98.
2. Możesz zwrócić się do nas z żądaniem dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również wnieść sprzeciw wobec ich dalszego przetwarzania w każdym momencie.
3. Dane osobowe, które nam przekazujesz, przetwarzać będziemy przez czas niezbędny do realizacji celów przetwarzania, do momentu wniesienia sprzeciwu lub odwołania przekazanej zgody.
4. Odbiorcami Twoich danych osobowych będą jedynie podmioty uprawnione do ich uzyskania w związku z realizacją umowy a także współpracujący z nami usługodawcy, którzy zapewniają właściwe funkcjonowanie serwisu.
5. Pragniemy poinformować Cię, że w przypadku przetwarzania Twoich danych osobowych niezgodnie z Rozporządzeniem RODO, masz prawo skierować skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
6. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.
7. Możesz także kierować do nas wszelkie pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz zakresu przysługujących Tobie uprawnień na adres: biuro@artofbusiness.info