Jak to działa?

Chcesz zamówić szkolenie dla siebie?

Chcesz zamówić szkolenie dla swoich pracowników?

Dostałeś link z zaproszeniem do szkolenia?

Zamówienie

Wybierz potrzebne szkolenia i złóż zamówienie. Po otrzymaniu przelewu, udostępnimy kurs na wskazany adres e-mail.

Szkolenie

W panelu administracyjnym dostaną Państwo dostęp do materiałów szkoleniowych. Uczestnicy mogą przerywać kurs i powracać do niego w dowolnym momencie. Po zakończeniu szkolenia należy zdać test wielokrotnego wyboru. 70% poprawnych odpowiedzi gwarantuje zaliczenie testu. Ilość podejść nieograniczona.

Certyfikat

Po ukończeniu szkolenia przez zgłoszone osoby prześlemy pełnoprawne imienne certyfikaty ukończenia kursu.

Translate »
;

Zapraszamy do kontaktu

Informujemy, że :
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Armatowska Artbeat Group, ul. Księżycowa 6, 83-010 Straszyn, NIP: 554 263 41 98.
2. Możesz zwrócić się do nas z żądaniem dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również wnieść sprzeciw wobec ich dalszego przetwarzania w każdym momencie.
3. Dane osobowe, które nam przekazujesz, przetwarzać będziemy przez czas niezbędny do realizacji celów przetwarzania, do momentu wniesienia sprzeciwu lub odwołania przekazanej zgody.
4. Odbiorcami Twoich danych osobowych będą jedynie podmioty uprawnione do ich uzyskania w związku z realizacją umowy a także współpracujący z nami usługodawcy, którzy zapewniają właściwe funkcjonowanie serwisu.
5. Pragniemy poinformować Cię, że w przypadku przetwarzania Twoich danych osobowych niezgodnie z Rozporządzeniem RODO, masz prawo skierować skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
6. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.
7. Możesz także kierować do nas wszelkie pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz zakresu przysługujących Tobie uprawnień na adres: biuro@artofbusiness.info